Ambulanta za cepljenje

Cepljenje proti klopnemu meningoencefalitisu in pnevmokoknim okužbam

Spoštovani,

Obveščamo vas, da s 1.2.2024 prehajamo na ustaljen delovni čas ambulante in sicer:

• četrtek: 10.00-12.00,
  • petek: 13.00-14.30.

Hvala za razumevanje in lep pozdrav.

Cepljenje za otroke proti klopnemu meningoencefalitisu izvaja Matjaž Vinkovič, dipl. zn. v dispanzerju za otroke, mladostnike in šolsko mladino. Za dodatne informacije pokličite oz. se za cepljenje naročite na tel. št. 02 534 13 40.

Cepljenje za odrasle proti klopnemu meningoencefalitisu in pnevmokoknim okužbam se izvaja v Ambulanti za cepljenje. Za dodatne informacije pokličite na tel. št. 041 396 382.

pdfPriporočila za cepljenje proti klopnemu meningoencefalitisu

pdfPriporočila za cepljenje odraslih in otrok, starih 5 let in več, proti pnevmokoknim okužbam

Cena cepljenja proti klopnemu meningoencefalitisu je 20 €, proti pnevmokoknim okužbam 13- valentno cepivo 35 €, 23- valentno cepivo krije ZZZS. Cepljenje za odrasle proti klopnemu meningoencefalitisu se izvaja tudi v Zdravstveni postaji Gornji Petrovci (začasno na lokaciji Peskovci 30) in Zdravstveni postaji Beltinci po njihovem razporedu. Za dodatne informacije kličite v omenjene zdravstvene postaje.

Naslov:
  • Grajska ulica 24, 9000 Murska Sobota
Telefon:

Naročanje
Po telefonu:
v ordinacijskem času ambulante.
Osebno:
v ordinacijskem času v prostorih ambulante.
Po pošti na naslov:
ZD Murska Sobota,Grajska ulica 24, 9000 Murska Sobota

Na cepljenje se NI potrebno predhodno naročiti.

Ordinacijski čas
Ponedeljek: